Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids / 8 - 9 years boys / Grey & Yellow / -34 kg
(Day 1)
2-22
Afgelopen
Ishaq Hamdine
FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Alexander Wouters Brasa Belgium Gewonnen via Punten - 03:00
Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -34 kg
(Day 1)
1-26
Afgelopen
Ismael Idrissi
Jiu Jitsu Factory
Mees Van Santen Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Punten - 03:00
Male Black belt / Black / Masters 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-8
Afgelopen
Sven Janssen
Kuma BJJ
Gewonnen via Punten - 08:00
Daniël Van Riesen Jiu Jitsu Factory
Kids / 8 - 9 years boys / Grey & Yellow / -34 kg
(Day 1)
2-23
Afgelopen
Elyaino Lawalata
Team Kaishin HQ
Gewonnen via Overgave - 00:47
Jari Laheij Team Babytank Jiu-Jitsu
Kids / 7 - 9 years boys / White & Grey & Yellow / -38 & -42 kg
(Day 1)
4-14
Afgelopen
Josiah Vorm
Jiu Jitsu Factory
Joep Van Pelt Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Punten - 03:00
Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -34 kg
(Day 1)
Afgelopen
Lian Schlusen
Triangle Jiu-Jitsu Münster
Gewonnen via Walkover
Sebastian Hermans Brasa Belgium
Male / Blue / Masters 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8-16
Afgelopen
Alexandre Van Espen
Rio Grappling Club Belgium Antwerpen
Gewonnen via Punten - 05:00
Brayan Bauweraerts Azarkan
Male / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-4
Afgelopen
Tobias Scheepers
Team Kaishin HQ
Gewonnen via Overgave - 01:18
Nick Buter Bjj Delft
Kids / 8 - 9 years boys / Grey & Yellow / -34 kg
(Day 1)
2-25
Afgelopen
Ishaq Hamdine
FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Olivier Van Der Mee FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -34 kg
(Day 1)
1-21
Afgelopen
Tije Roetert
Jiu Jitsu Factory
Adam Idrissi Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Punten - 03:00
Kids / 8 - 9 years girls / Grey & Yellow / -30 & -34 kg
(Day 1)
3-21
Afgelopen
Aleksa Upite
Jiu Jitsu Factory
Gewonnen via Overgave - 00:31
Alizé Singh Jiu Jitsu Factory
Male / Blue / Adult / -88,3 & -94,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7-6
Afgelopen
Dylan Van Der Harst
Carlson Gracie Den Haag
Gewonnen via Overgave - 03:37
Maurice Nowak Polar Jiu Jitsu Team
Kids / 7 - 9 years boys / White & Grey & Yellow / -38 & -42 kg
(Day 1)
4-20
Afgelopen
Mohammed Safy
FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Nathanael CARLHIAN Brasa Belgium Gewonnen op Beslissing
Male / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-8
Afgelopen
Faris Julardzija
TEAM AGUA
Gewonnen via Overgave - 04:58
Josh Keisler Focus JJ Netherlands
Kids / 7 - 9 years girls / White & Grey & Yellow / -38 kg
(Day 1)
2-24
Afgelopen
Haniya SALLOUT
NSM TEAM
Aya Mahran Carlson Gracie Team. Gewonnen via Punten - 03:00
Kids / 8 - 9 years girls / Grey & Yellow / -30 & -34 kg
(Day 1)
3-23
Afgelopen
Amy Cumpelik
Delariva Germany
Gewonnen via Overgave - 00:36
Elynn Plasier Carlson Gracie Team.
Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -34 kg
(Day 1)
1-28
Afgelopen
Alec Besems
COMBAT BROTHERS
Gewonnen via Overgave - 01:42
Lian Schlusen Triangle Jiu-Jitsu Münster
Male / Blue / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
Afgelopen
Kees Hogenbirk
Jiu Jitsu Factory
Muhammed Davud Satsang BJJ Arnhem Gewonnen via Walkover
Male / Blue / Masters 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Afgelopen
Marwin Oeldrig
Team Kaishin HQ
Gewonnen via Walkover
Carl Periera FADE MMA Fitness
Kids / 10 - 12 years boys / White & Grey / -42 kg
(Day 1)
3-24
Afgelopen
Anouar Mokhtar
Elevation Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Julius Van Leijen Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
Male Black belt / Black / Masters 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-9
Afgelopen
Jeroen Opdebeeck
Brasa Belgium
Gewonnen via Overgave - 02:42
Kevin Achten Jiu Jitsu Factory
Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -34 kg
(Day 1)
Afgelopen
Mees Van Santen
Jiu Jitsu Factory
Gewonnen via Walkover
Sebastian Hermans Brasa Belgium
Male / Blue / Adult / -88,3 & -94,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7-13
Afgelopen
Mithat Akca
Brasa Holland - Tilburg
Daan Hoogvliet Renzo Gracie Holland Gewonnen via Overgave - 01:58
Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -34 kg
(Day 1)
1-29
Afgelopen
Yassir Mouhdad
FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Imre Ronkes Agerbeek Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Overgave - 02:30
Male / White belts 0-6 months experience / Adult / -88,3 & -94,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
8-18
Afgelopen
Mihail Markov
Jiu Jitsu Factory
Gewonnen via Punten - 05:00
Giorgio Kersten BJJELST
Kids / 8 - 9 years boys / Grey & Yellow / -34 kg
(Day 1)
2-26
Afgelopen
Alexander Wouters
Brasa Belgium
Elyaino Lawalata Team Kaishin HQ Gewonnen via Overgave - 01:08
Kids / 7 - 9 years boys / White & Grey & Yellow / -38 & -42 kg
(Day 1)
4-21
Afgelopen
Damian Maigret
Jiu Jitsu Factory
Gewonnen via Overgave - 02:14
Keano Koevoets COMBAT BROTHERS
Male / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-10
Afgelopen
David Laurens
Jiu Jitsu Factory
Felix Van Woensel Kooy Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam Gewonnen via Punten - 06:00
Kids / 7 - 9 years girls / White & Grey & Yellow / -38 kg
(Day 1)
2-27
Afgelopen
Haniya SALLOUT
NSM TEAM
Gewonnen via Overgave - 01:12
Alexandrina Lafsafesse FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Kids / 10 - 12 years boys / White & Grey / -42 kg
(Day 1)
3-25
Afgelopen
Paris Sidiropoulos
Helios Project Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Dominik Oppermann FORTE | Brazilian Jiu Jitsu
Male / Purple / Adult & M1/ -82,3 & -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Afgelopen
Jeroen Wirken
Sportvision HoneyBadgers
Gewonnen via Walkover
Philip Schmitz Top Brother Europe
Kids / 10 - 12 years boys / White & Grey / -30 & -34 kg
(Day 1)
1-30
Afgelopen
Quinn Van Beem
Jiu Jitsu Factory
Boaz Van Der Bom COMBAT BROTHERS Gewonnen via Overgave - 00:43