Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / Grey & Yellow / -30 & -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 1
Окончено
Mees Eerkes
Team Thriving
Eymen Ali Brasa Belgium Won by Submission - 00:21
Saturday No-Gi Male / Pro / Adult / -70 & -76 kg (Feather & Light)
(Day 1 No-gi)
6 - 1
Окончено
Azamat Hamzathanov
TEAM AGUA
Won by Submission - 00:11
Angelo Buter Bjj Delft
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / Grey / -24 & - 27 kg
(Day 1 No-gi)
3 - 1
Окончено
Carly De Vos
Jiu Jitsu Factory
Yuna Van Der Bom COMBAT BROTHERS Won by points - 02:00
Saturday No-Gi Kids / 10 - 12 years boys /White & Grey / -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 4
Окончено
Oscar Reid
The Griphouse BJJ
Won by Submission - 00:19
Alessio Gatti Apex Jiu-Jitsu
Saturday No-Gi Kids / 4 - 5 years / White & Grey / -24 kg
(Day 1 No-gi)
1-1
Окончено
Yeva Olena Deputter Sorokhtey
Brasa Belgium
Won by points - 02:00
Davi Van Heeswijk COMBAT BROTHERS
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / White / -24 kg
(Day 1 No-gi)
2-1
Окончено
Kobe Chavez
Amaya Lindner Nexus Fighter Academy Won by points - 02:00
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / Grey & Yellow / -30 & -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 2
Окончено
Mees Eerkes
Team Thriving
Won by Submission - 01:24
Sammy Zanders Team Thriving
Saturday No-Gi Kids / 9 & 10 years boys / White & Grey / -30 kg
(Day 1 No-gi)
3 - 4
Окончено
Harun Ibrahim
Perfect Team MMA
Armand Swart Apex Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:10
Saturday No-Gi Male / Pro / Adult / -70 & -76 kg (Feather & Light)
(Day 1 No-gi)
6 - 2
Окончено
Amir Zahmatkesh
Apex Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:50
Nico Pulvermüller Integral Jiu Jitsu
Saturday No-Gi Male / Elite / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1 No-gi)
5 - 1
Окончено
Felipe Lopez
Pantarei Luta Livre
Won by points - 06:00
Muhammad Mustafa Matrix Jiu-Jitsu
Saturday No-Gi Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -30 & -44 kg
(Day 1 No-gi)
1-4
Окончено
Kris Bruce Kerssies
Renzo Gracie Holland
Won by points - 03:00
JJ Wong Bjj Delft
Saturday No-Gi Kids / 10 - 12 years boys /White & Grey / -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 5
Окончено
Gino Schuuring
Team Thriving
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Won by Submission - 00:29
Saturday No-Gi Kids / 8 - 9 years boys & girls /White & Grey / -42 & -46 & -50 kg
(Day 1 No-gi)
2-4
Окончено
Caylen Tellekamp
COMBAT BROTHERS
Won by points - 03:00
Luca Van Der Zwan Team Thriving
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / Grey & Yellow / -30 & -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 3
Окончено
Sammy Zanders
Team Thriving
Eymen Ali Brasa Belgium Won by Submission - 00:12
Saturday No-Gi Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -30 & -44 kg
(Day 1 No-gi)
1-5
Окончено
Boaz Van Der Bom
COMBAT BROTHERS
Won by Submission - 01:10
Ilay Kainama Team Thriving
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / Grey / -24 & - 27 kg
(Day 1 No-gi)
3 - 2
Окончено
Carly De Vos
Jiu Jitsu Factory
Mustafa Mustafa Matrix Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:06
Saturday No-Gi Male / Elite / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1 No-gi)
5 - 2
Окончено
Twan Van Buuren
Gracie Barra Oss
Christian Weisgerber Matrix Jiu-Jitsu Won by Submission - 04:46
Saturday No-Gi Kids / 10 - 12 years boys /White & Grey / -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 6
Окончено
Gino Schuuring
Team Thriving
Alessio Gatti Apex Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:58
Saturday No-Gi Male / Pro / Adult / -70 & -76 kg (Feather & Light)
(Day 1 No-gi)
6 - 7
Окончено
Michael Van Ginkel
COMBAT BROTHERS
Won by points - 06:00
Patrick Stephan Jiu Jitsu Factory
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / White / -24 kg
(Day 1 No-gi)
2-2
Окончено
Kobe Chavez
Won by Decision - 00:41
Amaya Lindner Nexus Fighter Academy
Saturday No-Gi Kids / 4 - 5 years / White & Grey / -24 kg
(Day 1 No-gi)
1-2
Окончено
Yeva Olena Deputter Sorokhtey
Brasa Belgium
Daan Chavez Brasa Belgium Won by points - 02:00
Saturday No-Gi Kids / 9 & 10 years boys / White & Grey / -30 kg
(Day 1 No-gi)
Окончено
Harun Ibrahim
Perfect Team MMA
Won by Walkover
Armand Swart Apex Jiu-Jitsu
Saturday No-Gi Kids / 8 - 9 years boys & girls /White & Grey / -42 & -46 & -50 kg
(Day 1 No-gi)
2-5
Окончено
Caylen Tellekamp
COMBAT BROTHERS
Maryam Mostafa Matrix Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / Grey / -24 & - 27 kg
(Day 1 No-gi)
3 - 3
Окончено
Mustafa Mustafa
Matrix Jiu-Jitsu
Won by Decision - 02:00
Yuna Van Der Bom COMBAT BROTHERS
Saturday No-Gi Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -30 & -44 kg
(Day 1 No-gi)
1-6
Окончено
Ilay Kainama
Team Thriving
Kris Bruce Kerssies Renzo Gracie Holland Won by Submission - 00:21
Saturday No-Gi Male / Pro / Adult / -70 & -76 kg (Feather & Light)
(Day 1 No-gi)
6 - 3
Окончено
Amir Zahmatkesh
Apex Jiu-Jitsu
Angelo Buter Bjj Delft Won by Submission - 02:38
Saturday No-Gi Kids / 10 - 12 years boys /White & Grey / -34 kg
(Day 1 No-gi)
4 - 7
Окончено
Sonny Van Heeswijk
COMBAT BROTHERS
Oscar Reid The Griphouse BJJ Won by Submission - 01:29
Saturday No-Gi Male / Pro / Adult / -70 & -76 kg (Feather & Light)
(Day 1 No-gi)
6 - 4
Окончено
Nico Pulvermüller
Integral Jiu Jitsu
Azamat Hamzathanov TEAM AGUA Won by Submission - 00:20
Saturday No-Gi Kids / 9 & 10 years boys / White & Grey / -30 kg
(Day 1 No-gi)
Окончено
Harun Ibrahim
Perfect Team MMA
Won by Walkover
Armand Swart Apex Jiu-Jitsu
Saturday No-Gi Kids / 8 - 9 years boys / White & Grey / -30 & -44 kg
(Day 1 No-gi)
1-7
Окончено
JJ Wong
Bjj Delft
Won by points - 03:00
Keano Koevoets COMBAT BROTHERS
Saturday No-Gi Kids / 6 - 7 years / White / -24 kg
(Day 1 No-gi)
2-3
Окончено
Kobe Chavez
Amaya Lindner Nexus Fighter Academy Won by points - 02:00
Saturday No-Gi Male / Elite / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1 No-gi)
5 - 7
Окончено
Ruud Kessels
Dodo Team
Won by points - 06:00
Jamal Cook Soko Training Center Luxembourg