Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / 6 - 7 years / White & Grey & Yellow / -27 kg
(Day 1)
1-35
Afgelopen
Muhammad Hotak
Satsang BJJ Arnhem
Gewonnen via Punten - 02:00
Alexander Wouters Brasa Belgium
Male Gi / Blue / Masters 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
7-22
Afgelopen
Riminoû Van Den Berg Blanca
Gracie Barra Amsterdam / Gym Hoofddorp
Adrien Chochol Fusen Ryu Gewonnen op Beslissing - 05:00
Kids Gi / 8 - 9 & 10 years girls / White & Yellow / -34 & -38 kg
(Day 1)
2-34
Afgelopen
Riham Isnasni
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Lourdes Abdi Apex Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi / 6 - 7 years / White & Grey / -30 & -34 kg
(Day 1)
1-38
Afgelopen
Rosanne Verkleij
Nakama-Gym
Gewonnen via Punten - 02:00
James Van Baaijen Jiu Jitsu Factory
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8- 23
Afgelopen
Jelmer De Vries
Marshlands Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 06:00
Johan De Buck Yaware
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-21
Afgelopen
Supyan Buyev
Yaware
Mohamed Chabli BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Gewonnen via Punten - 07:00
Kids Gi / 10 - 12 years boys / Grey & Yellow & Orange / -34 & -38 kg
(Day 1)
3-36
Afgelopen
Duke Van Der Laan
BJJ Den Haag
Sefanja Rosies Brasa Belgium Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi / 10 - 12 years boys / Grey & Yellow & Orange / -34 & -38 kg
(Day 1)
3-37
Afgelopen
Mike De Vries
Brotherhood Haarlem
Lupus Stausberg Helios Project Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:07
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Afgelopen
Wesley Baard
Sportschool Herbert
Ion Pröpper Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Walkover
Kids Gi / 13 - 15 years boys / White & Grey / -60 & -65 kg
(Day 1)
4-26
Afgelopen
Rayane Mouchih
BJJ Den Haag
Gewonnen via Overgave - 03:55
Levi Helland Roger Gracie Amsterdam
Kids Gi / 6 - 7 years / White & Grey & Yellow / -27 kg
(Day 1)
1-36
Afgelopen
Muhammad Hotak
Satsang BJJ Arnhem
Elyaino Lawalata Team Kaishin HQ Gewonnen via Overgave - 00:35
Male Gi / Blue / Masters 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
7-23
Afgelopen
Derek Stam
Sportvision HoneyBadgers
Adrien Chiacchia Fusen Ryu Gewonnen via Overgave - 02:30
Kids Gi / 8 - 9 & 10 years girls / White & Yellow / -34 & -38 kg
(Day 1)
2-35
Afgelopen
Mila Zandbergen
Nakama-Gym
Pam Houwaard Carlson Gracie Den Haag Gewonnen via Overgave - 00:36
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8- 22
Afgelopen
Ismael Tovar
Philco MMA Team
Gewonnen via Overgave - 04:01
Henk Van De Haar BAP/CTBJJ
Kids Gi / 6 - 7 years / White & Grey / -30 & -34 kg
(Day 1)
1-39
Afgelopen
Jake Renes
Jiu Jitsu Factory
André Zaytsev Nexus Fighter Academy Gewonnen via Punten - 02:00
Male Gi / Blue / Master 2 (40+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6-19
Afgelopen
Fatah Hasibullah
Gracie Barra Amsterdam / Gym Hoofddorp
Gewonnen via Punten - 05:00
David Verstraeten LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Kids Gi / 9 & 10 - 12 years girls / Yellow / -42 & -46 kg
(Day 1)
3-38
Afgelopen
Emma McDonagh
Helios Project Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Marie Chamuleau Satsang BJJ Arnhem
Kids Gi / 8 - 9 & 10 years girls / White & Yellow / -34 & -38 kg
(Day 1)
2-36
Afgelopen
Ashley Harcarik
Apex Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:20
Riham Isnasni BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Afgelopen
Arun Sivakumaran
Evolve_Jiu_Jitsu
Jelmer De Vries Marshlands Jiu Jitsu Gewonnen via Walkover
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-25
Afgelopen
Simon Driessen
Sportvision HoneyBadgers
Gewonnen via Overgave - 04:43
Jan Verhoeven Renzo Gracie Holland
Kids Gi / 6 - 7 years / White & Grey & Yellow / -27 kg
(Day 1)
1-37
Afgelopen
Elyaino Lawalata
Team Kaishin HQ
Gewonnen via Overgave - 01:53
Alexander Wouters Brasa Belgium
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8- 24
Afgelopen
Artem Fetter
Sportschool Herbert
Johan De Buck Yaware Gewonnen via Overgave - 02:14
Kids Gi / 13 - 15 years boys / White & Grey / -50 & -55 kg
(Day 1)
4-29
Afgelopen
David Van Gastel
COMBAT BROTHERS
Gijs Zonnenberg Satsang BJJ Arnhem Gewonnen via Punten - 04:00
Kids Gi / 9 & 10 - 12 years girls / Yellow / -42 & -46 kg
(Day 1)
3-39
Afgelopen
Neila El Jaadari
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Advaitha Bimal Brasa Belgium Gewonnen via Punten - 03:00
Male Gi / White belts 0-6 months experience / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
6-23
Afgelopen
Luca Lazzari
Ruthless Fight Company
Bojan Gorsic Roger Gracie Amsterdam Gewonnen via Punten - 05:00
Kids Gi / 6 - 7 years / White & Grey / -30 & -34 kg
(Day 1)
1-40
Afgelopen
Ravi Zandbergen
Nakama-Gym
Carly De Vos Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Gi / 13 - 15 years boys / White & Grey / -60 & -65 kg
(Day 1)
Afgelopen
Tigo Colijn
Team Kaishin HQ
Levi Helland Roger Gracie Amsterdam Gewonnen via Walkover
Kids Gi / 8 - 9 & 10 years girls / White & Yellow / -34 & -38 kg
(Day 1)
2-37
Afgelopen
Mila Zandbergen
Nakama-Gym
Miglė Groeneweg Bjj Delft Gewonnen via Overgave - 01:55
Male Gi / Blue / Master 2 (40+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6-21
Afgelopen
David Verstraeten
LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Raymond Jarman SATSANG Gewonnen via Overgave - 01:42
Male Gi / Blue / Masters 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
7-26
Afgelopen
Adrien Chochol
Fusen Ryu
Menno Van Capelle BAP/CTBJJ Gewonnen via Punten - 04:59
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
8- 28
Afgelopen
Rik Snijders
Bjj Delft
Joris Hoedeman Jiu Jitsu Factory Gewonnen via Overgave
Kids Gi / 9 & 10 - 12 years girls / Yellow / -42 & -46 kg
(Day 1)
3-40
Afgelopen
Feryel Barkati
VLB TEAM
Raniya Isnasni BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Gewonnen via Punten - 03:00